بانک توسعه تعاون
2022-03-19 12:06:15
شنبه, ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ۱۲:۰۶ ۳۷
طبقه بندی: استانی
چچ
هدف از تعاون ، آبادانی کشور است

مدیر شعب استان زنجان :

هدف از تعاون ، آبادانی کشور است

مسعود کردستانی در دیدار با طیب جعفری سرپرست جدید اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تبریک انتصاب و آرزوی موفقیت برای وی ، تمام تلاش تعاون را در جهت آبادانی کشور دانست .

وی با تقدیر از زحمات محمدرضا انصاری سرپرست قبلی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گفت : مجموعه بانک توسعه تعاون استان زنجان حسب وظایف و اهداف برنامه ریزی شده سازمانی ، امسال نیز همچون سنوات گذشته برای تسهیل در تأمین مالی واحدهای سرمایه گذاری و رفع مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف صنعتی ، معدنی ، خدمات ، کشاورزی و دامپروری موجود و ایجاد ظرفیت های جدید با اولویت بخش تعاون کوشید و در این راه از هیچ خدمتی مضایقه نکرد.

وی تصریح کرد : توسعه بخش تعاون ، ایجاد اشتغال و تکمیل حلقه ها و زنجیره تولید از مهمترین اهداف در پرداخت تسهیلات این بانک بوده است .

در ادامه جعفری مدیر کل جدید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن قدردانی از حضور کردستانی و همراهان و ارج نهادن به مساعدت های به عمل آمده مجموعه بانک توسعه تعاون استان از بخش تعاون ، ابراز امیدواری کرد که با انتصاب وی گام تازه ای در تعاملات حسنه فیمابین و واحدهای زیرمجموعه بخش تعاون استان برداشته شود .

آدرس کوتاه شده: