بانک توسعه تعاون
2021-11-22 16:08:54
دوشنبه, ۰۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۰۸ ۲۶۳
طبقه بندی: ستادی
چچ
1700 میلیارد ریال تخصیص اعتبار بانک توسعه تعاون به دو طرح تولیدی استان گلستان

1700 میلیارد ریال تخصیص اعتبار بانک توسعه تعاون به دو طرح تولیدی استان گلستان

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از طرحهای اقتصادی استان گلستان از تخصیص اعتبار به میزان 1700 میلیارد ریال خبر داد.

امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از طرحهای اقتصادی و تعاونی استان گلستان اظهار داشت: استان در بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری و خدمات حائز مزیت های ویژه ای است که تامین مالی طرحها می تواند در توسعه تولید و ایجاد اشتغال استان موثر واقع گردد.
وی افزود: بانک توسعه تعاون حدود چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات طی سال گذشته به بخشهای مختلف استان گلستان پرداخت نموده است و طی هشت ماهه ابتدایی سال 1400 نیز بالغ بر 3500 میلیارد ریال به تعاونگران، کارآفرینان و عموم پرداخت گردیده است.
عصارزاده طی بازدید از شرکت گل سم تولید کننده سم و کود کشاورزی گفت: خدمات تخصصی بانکداری توسعه ای بانک توسعه تعاون به این واحد کشاورزی قابل ارائه است و درخواست حد اعتیاری تا سقف هزار میلیارد ریال نیز مورد بررسی و مساعدت قرار می گیرد.
وی در بازدید از شرکت بافه سیم گلستان تولید کننده سیم، کابل و لامپ کم مصرف اظهار داشت: فعالیت صحیح این شرکت در تامین بسیاری از نیازهای بخش برق تولید کنندگان منطقه بسیار موثر است و درخواست اعتباری شرکت به میزان 700 میلیارد ریال نیز مورد بررسی و مساعدت قرار خواهد گرفت.
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از شرکت کانسار خزر تنها تولید کننده ید کشور گفت: صنایع شیمیایی بخش مهمی از بخش صنعت کشور به شمار می روند و شرکت کانسار خزر به عنوان تنها تولید کننده ید در کشور نقش اساسی در رونق دهی به صنایع مرتبط دارد.
عصارزاده به همراه سعید معادی معاون استانها و بازاریابی، احمد محمدی مدیر امور استانها و شعب، حمید البرزی مدیر امور اعتباری، یونس کلانتری رییس اداره کل مشتریان و توسعه بازار و محمد رضا شریفی مدیر امور شعب استان گلستان از مجتمع ورزشی و اقامتی کیانوش رحمتی کردکوی و شرکت تولیدی کشت و صنعت داروسازی گیاه اسانس دکتر سلیمانی گرگان بازدید نمود و همچنین با حضور در منزل همکار فقید بانک زنده یاد عبدالجلیل مختومی یاد و خاطره آن عزیز از دست رفته را گرامی داشتند.

آدرس کوتاه شده: