بانک توسعه تعاون
2021-09-14 12:14:28
سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۱۴ ۵۱۵
طبقه بندی: استانی
چچ
ایجاد اشتغال پایدار از مسئولیت های اجتماعی بانک توسعه تعاون است

ایجاد اشتغال پایدار از مسئولیت های اجتماعی بانک توسعه تعاون است

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه سفر دو روزه خود به آذربایجان غربی و در بازدید از شرکت مارال صنعت- یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان کشنده های کشور - تعامل و همکاری بانک توسعه تعاون با واحدهای صنعتی فعال برای تداوم تولید و پیشرفت را از برنامه های این بانک عنوان کرد.

محمد جعفر ایرانی ایجاد حد اعتباری برای مشتریان توانمند بانک را راهکاری جهت کمک به واحدهای صنعتی برای تامین سرمایه در گردش عنوان و آمادگی بانک را برای تامین سرمایه درگردش اعلام کرد.
ایرانی گفت:بانک توسعه تعاون درکنار صنایع مولد واقتصاد تعاون میباشد و در چارچوب استراتژی وسیاستهای اعتباری،مفتخر به حمایت از کسب وکارهای مستمر وپایدار است.
در ادامه بازدیدهای این سفر ، عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون با حضور در شرکت اروم صنعت سامان از مشتریان بانک توسعه تعاون و تولید کننده انواع تریلر، با تاکید بر تداوم همکاری و لزوم توجه به تخصیص اعتبارات لازم این شرکت ، لازمه تداوم حمایت های بانک از صنایع ، تولید و اشتغال را تجهیز منابع مناسب و به طبع آن تخصیص دقیق تر منابع عنوان نمود.
ایشان در ادامه از شعب فرهنگیان و مرکزی ارومیه بازدید و در فضای صمیمی با همکاران این شعب به دیدار و گفتگو پرداخت. وی ایجاد انگیزه در کارکنان را از وظایف روسای شعب برشمرد و توجه به نیاز مشتریان و بازاریابی را از کارهای ضروری شعب عنوان کرد.

آدرس کوتاه شده: