بانک توسعه تعاون
2020-10-22 11:17:03
پنجشنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ۳۹۲
طبقه بندی:
  • استانی
  • ستادی
چچ
برگزاری جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان قم

برگزاری جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان قم

عملکرد مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان قم با حضور معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات این بانک بررسی شد.

ایرج شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان قم در ساختمان ستادی میرداماد بانک اظهار داشت: این استان با چهار شعبه به لحاظ تعداد شعب در مقایسه با استان‌های دیگر در مقیاس کوچک‌تری قرار دارد، با این حال با توجه به مزیت‌های صنعتی و تولیدی استان، از ظرفیت‌های بالایی برای بانکداری توسعه‌ای برخوردار است.

شیخ‌زاده در تشریح عملکرد استان طی سال جاری گفت: تسهیلات پرداختی استان در شش ماهه ابتدایی سال جاری ۱۰۵۰ میلیارد ریال بوده است و تسهیلات پرداختی استان در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری طی سه سال اخیر ۳۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

وی تصریح نمود: برنامه عملیاتی مدونی در اختیار مدیریت استان قرار گرفته است و با اجرایی شدن برنامه، حجم عملیات بانکی در استان افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه به تحقق 81 درصدی درآمدهای غیر مشاع و 90 درصدی درآمدهای مشاع در استان اشاره نمود و رهنمودهایی به همکاران استان در خصوص صدور ضمانت‌نامه، تسهیلات خرید دین و اعتبار اسنادی داخلی ارائه داد.

امیر میرشفیعی رییس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد بانک توسعه تعاون نیز در ادامه این جلسه گفت: رعایت نسبت مصارف به منابع در حد متعارف برای همه استان‌ها ضروری است، چرا که با رعایت این شاخص در حد استاندارد، امکان مدیریت هدفمند جریان نقدینگی در شبکه شعب و تخصیص بهینه منابع مهیا می‌گردد.

در این جلسه مجید طهماسبی مدیر شعب استان قم، حجت‌اله ثابت عمل معاون استان و روسای شعب حاضر در جلسه توضیحاتی در خصوص عملکرد استان طی سال جاری و برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

آدرس کوتاه شده: