بانک توسعه تعاون
2020-08-22 12:42:49
شنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲ ۲۷۱
طبقه بندی: ستادی
چچ
پرداخت بیش از 220 میلیارد ریال تسهیلات مؤثر در بخش میراث فرهنگی و گردشگری

توسط بانک توسعه تعاون در استان اصفهان صورت گرفت؛

پرداخت بیش از 220 میلیارد ریال تسهیلات مؤثر در بخش میراث فرهنگی و گردشگری

ابراهیم عالی محمودی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان در جلسه مشترکی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، از پرداخت 220 میلیارد ریال تسهیلات در بخش میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان توسط این بانک خبر داد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان در این دیدار که با حضور مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان، معاونین و کارشناسان در دفتر مدیرکل میراث فرهنگی استان برگزار شد. افزود: بانک توسعه تعاون استان تاکنون 220 میلیارد ریال تسهیلات در بخش میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع‌دستی، بوم گردی، هتل، اقامتگاه سنتی و... از محل بند الف تبصره 18، کمک‌های فنی و اعتباری، اشتغال روستایی و... پرداخت‌نموده است.

عالی محمودی مدیر شعب استان اصفهان، حوزه گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع‌دستی استان را مهم و حائز اهمیت دانست و گفت: این حوزه نقش مهم و مؤثری در رونق اقتصاد به‌ویژه اشتغال دارد و بانک توسعه تعاون همانند گذشته آماده ارائه هرگونه خدمات جهت توسعه و رونق این صنعت مهم در استان می‌باشد.

دکتر الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان نیز در این دیدار با تأکید بر نقش مؤثر بانک توسعه تعاون در رونق حوزه صنایع‌دستی و گردشگری استان گفت: خدمات و حمایت‌های بانک توسعه تعاون استان اصفهان بسیار چشمگیر و قابل‌تقدیر است و تاکنون حمایت‌های خوبی در توسعه گردشگری اصفهان انجام داده است، لذا امیدواریم با حمایت‌ها و همکاری‌های خوب بانک توسعه تعاون در حوزه توسعه متوازن استان از دو منظر صنایع‌دستی و گردشگری شاهد حرکت‌ها و پیشرفت‌های بهتری باشیم.

در پایان با اهدای لوح سپاس از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از همکاری و تعامل خوب بانک توسعه تعاون تقدیر شد.

آدرس کوتاه شده: