بانک توسعه تعاون
2021-07-17 07:28:44
شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۸ ۱۰۹
طبقه بندی: استانی
چچ
بازدید معاون وزیر تعاون از کلرپارس

خبر/

بازدید معاون وزیر تعاون از کلرپارس

اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی به همراه حجت اله میرزایی معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت کلرپارس بازدید کردند.

در این بازدید که ناصر اسدی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی نیز حضور داشت از بخش های مختلف شرکت کلرپارس بازدید شد.

شرکت کلرپارس در مهرماه سال ۱۳۶۶ توسط وزارت نیرو برای تامین کلر شرکت های آب و فاضلاب ، در تبریز افتتاح شد.

اجرای طرح های توسعه کلرپارس از ابتدای بهره برداری آغاز و با توسعه مساحت کارخانه به 21 هکتار، اینک ظرفیت تولید کلر از 20 تن به بیش از 50 تن در روز افزایش یافته و روند رو به رشد آن به همراه تنوع تولید در صنایع پایین دستی همواره جزو برنامه اصلی و استراتژیک شرکت می باشد .

موقعیت جغرافیایی ایده ال کلرپارس به لحاظ قرار گرفتن در مجاورت آزاد راه و مسیر ریلی سراسری و با بهره گیری از ناوگان تخصصی مواد شیمیایی ، حمل سالانه بیش از 65000 تن محصولات تولیدی این شرکت را علاوه بر گستره کشور ، به سایر کشورهای هدف صادراتی را نیز تسهیل و تسریع می نماید .

محصولات کلرپارس در صنایعی نظیر آب و فاضلاب ، شوینده و بهداشتی ، نیروگاه ها ، دارویی و غذایی، پتروشیمی ، پالایشگاه نفت و گاز ، رنگ سازی ، کاغذ سازی و نساجی مصرف میشود .

انتهای پیام/

منبع:
آدرس کوتاه شده: