بانک توسعه تعاون
2020-08-07 17:47:26
جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۴۷ ۲۶۰
طبقه بندی: ستادی
چچ
پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت عید غدیر

پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت عید غدیر

السلام علیک یا امیر المومنین، حجه الوداع است، مسافران یک به یک، به میعادگاه عشق نزدیک می‌شوند، و آن گاه فرمانی از سوی قادر متعال نازل می‌گردد و پیامبر رحمت بر تمامی اهل زمین مژده می‌دهد: الیَوم اَکمَلتُ لَکُم دینُکُم.

و به این ترتیب رسول خدا برای تکمیل ماموریت خود در هدایت بشریت فرمان خداوند را به امتش ابلاغ می فرماید: مَنْ کُنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِیٌّ مَوْلَاهُ.

غدیر تداوم رسالت محمد(ص) و سرچشمه همیشه جوشان ولایت است، عیدی که ترسیم ندای ملکوتی جانشینی برحق مولی‌الموحدین امیرالمؤمنین علی(ع) بر مسند امامت و ولایت، و لبیک به ندای دلنشین کلام الهی و حیات نبوی و نیکوترین پیوند میان نبوت و امامت را در یادها زنده می‌کند

اینجانب هجدهم ذی الحجه، سال روز انتخاب سرچشمه علم و حکمت و تجدید میثاق با ولایت و امامت را به حضور رهبری معظم، ملت شریف ایران اسلامی و خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون تبریک و تهنیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال برای ایران زمین توسعه و آبادانی و برای خدمتگزاران این سرزمین باستانی و مردم بزرگوار آن توفیق، اخلاص، سلامتی و سریلندی مسئلت دارم. بار الهی ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی ‌الموحدین حضرت امیرالمومنین علی علیه‌السلام محسوب بفرما. فرا رسیدن هجدهم ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، هنگامه طلوع امامت و ولایت گرامی باد.

حجت‌الله مهدیان

آدرس کوتاه شده: