بانک توسعه تعاون
2020-08-07 13:38:43
جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸ ۲۳۳
طبقه بندی: ستادی
چچ
پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز خبرنگار

17 مرداد ماه "روز خبرنگار"، پاسداشت رشادت‌های آنانی است که با کمترین چشم داشت مادی و با همه توان حرفه ای و علمی خود به کمک قلم و زبان، و با به تصویر کشیدن حقیقت، جامعه را از مخاطرات احتمالی محفوظ می دارند.

روز آنانی که ترسیم حقیقت را بر حفظ جان خود ترجیح دادند و با خون خود لحظه لحظه های تاریخ انقلاب اسلامی ایران و جنگ تحمیلی را تحریر کردند. یاد و خاطره ی شهیدان خبرنگار گرامی باد.

کار خبرنگاری، انعکاس واقعیات و رخدادهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و اطلاع رسانی با عنایت به 3 اصل سرعت، دقت و صحت و برپایه علم و دانش، تجربه و حرفه ای گری، و شجاعت و جسارت است. و بی‌تردید اصحاب قلم و ارباب رسانه از عوامل هدایت گر افکار عمومی و ارتقا دهنده آگاهی و بینش آحاد جامعه به شمار می‌روند که در سخت‌ترین شرایط برای حضانت از شئون انسانی و حرفه ای خود از یک طرف و حفظ منافع ملی و عزت و اقتدار و عظمت ایران اسلامی از طرف دیگر از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند.

خبرنگاری هنر، عشق، حرفه ای گری، جسارت و بیان حقیقت است؛ گزارش به هنگام لحظات و ثانیه هائی که می تواند سرنوشت ملتی را با آشکار ساختن واقعیات متاثر کند. به راستی چه زیباست قلم و اندیشه‌ای که آزادانه در خدمت بیان حق برآید.

فرا رسیدن روز خبرنگار، بهانه‌ای برای تکریم سخت کوشان مسیر پرفراز و فرود حوزه خبر و رسانه است، مسیری که هر لحظه آن با خطر و حادثه روبرو است.

اینجانب بار دیگر روز خبرنگار را تبریک می گویم و با بهترین آرزوها برای شما عزیزان و همراهی که از تمامی ظرفیت های علمی و حرفه ای خود برای پاسداری از حقیقت و با عشق و علاقه در برابر تمامی ناملایمات روزگار و برای حفظ شئون مقام انسان و حقیقت، ایستاده اید؛تجلیل می نمایم

حجت الله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون

آدرس کوتاه شده: