بانک توسعه تعاون
2021-07-13 11:34:12
سه شنبه, ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۴ ۱۰۳
طبقه بندی: استانی
چچ
تقدیر از زحمات مدیر شعب استان تهران در شورای هماهنگی مدیران استان

از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت:

تقدیر از زحمات مدیر شعب استان تهران در شورای هماهنگی مدیران استان

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح تقدیر از زحمات محمد شیخ حسینی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان تهران و حضور موثر وی در شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تقدیر و تشکر کرد.

شریعتمداری در پیام خود با اشاره به جایگاه مهم شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها در همسوسازی و انسجام تعاملات درون و برون سازمانی گفت: این شورا نقش به سزایی در ایجاد وحدت رویه در یکپارچگی در عملکرد مدیران واحدهای اجرایی بر اساس راهبردهای کلان داشته و محل مناسبی برای اتخاذ تدابیر لازم برای تحقق اهداف و برنامه های وزارتخانه و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف می باشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه این پیام با تقدیر از محمد شیخ حسینی مدیر شعب بانک تویعه تعاون و عضو این شورا ضمن اهداء لوح تقدیر از حضور موثر وی در شورای مزبور تقدیر بعمل آورد.

این لوح تقدیر با حضور مهدی عیسی زاده رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون، حشمت‌الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، میرهادی سید قره رومیانی معاون امور مجلس و استان‌ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دلبری مدیرکل امور استان‌ها این وزارتخانه به محمد شیخ حسینی اهداء شد.

آدرس کوتاه شده: