بانک توسعه تعاون
2021-07-06 10:41:26
سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۱ ۱۰۲
طبقه بندی: استانی
چچ
اعلام آمادگی بانک توسعه تعاون استان کردستان جهت جذب حداکثری اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400

اعلام آمادگی بانک توسعه تعاون استان کردستان جهت جذب حداکثری اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400

خالد جعفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان اعتبارات تبصره 18 را فرصت خوبی برای کاهش معضل بیکاری دانست و گفت : تا آذرماه سال جاری فرصت جذب این اعتبارات را داریم بنابراین مسئولان بیشتر تلاش کنند .

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون کردستان ،خالد جعفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در جلسه ای که در راستای اجرای تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 تشکیل شد اظهار داشت: این اعتبارات فرصت بسیار خوبی برای استان هایی است که آمار بیکاری بالاتر از متوسط کشوری دارند و ما هم باید با تمام توان تلاش کنیم تا در فرصت کوتاهی که وجود دارد بتوانیم بیشترین میزان جذب اعتبار را داشته باشیم .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با بیان اینکه اگر نتوانیم از این فرصت محدود استفاده کنیم استان های برخودار از آنان بهره مند می شوند گفت: کسب نتیجه مطلوب در جذب اعتبارات همواره حاصل همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی و بانک های استان در شناسایی و معرفی طرح ها و پرداخت تسهیلات است .

درهمین راستا حبیب اله عمرانی مدیر شعب بانک توسعه تعاون کردستان در ادامه این نشست اظهار داشت : این بانک همانند سال قبل آمادگی جذب حداکثری اعتبارات تکلیفی علی الخصوص اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 را دارد وی گفت: در سال گذشته 100 درصد اعتبارات تخصیص داده شده به بند الف تبصره 18 سال 99 در بخش کشاوری پرداخت گردید . عمرانی همچنین اذعان نمود با توجه به شناور بودن بودجه بند الف تبصره 18 بخش صنعت این مدیریت توانست تعداد 3 واحد تولیدی را احیاء نماید.

آدرس کوتاه شده: