بانک توسعه تعاون
2020-07-25 14:51:35
شنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۱ ۴۵۰
طبقه بندی: استانی
چچ
ایجاد بیش از 1000 اشتغال جدید در استان مازندران با تسهیلات بانک توسعه تعاون

مدیر امور شعب استان مازندران خبر داد؛

ایجاد بیش از 1000 اشتغال جدید در استان مازندران با تسهیلات بانک توسعه تعاون

​مدیر شعب استان مازندران در جلسه‌ای با حضور اصحاب رسانه از اعطای تسهیلاتی بالغ‌بر 754 میلیارد ریال در قالب طرح اشتغال روستایی و عشایری، از سوی بانک توسعه تعاون در این استان خبر داد.

مدیر شعب استان مازندران بانک توسعه تعاون در جلسه‌ای که با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد، به تشریح گزارش عملکرد شعب این استان در خصوص اعطای تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری پرداخت.

احمدی در این جلسه، ضمن تأکید بر اینکه پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری از دو منظر کمیت و کیفیت طرح‌های ارائه‌شده و نیز اثرات منطقه‌ای، مورد تأکید و توجه بانک توسعه تعاون بوده است، گفت: علاوه بر تلاش برای پاسخگویی حداکثری به طرح‌های ارائه‌شده از سوی متقاضیان، موضوع نظارت جدی در اجرا در حین و حتی پس از اتمام، از اولویت‌هایی بوده که در دستور کار قرار داشته و به لطف خدا بانک توسعه تعاون در این زمینه تاکنون عملکرد قابل قبولی ارائه نموده و تأکید مقام محترم استاندار بر این مطلب، صحت عملکرد بانک توسعه تعاون در استان مازندران را به اثبات رسانده است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون در استان مازندران بابیان این مطلب که طرح اشتغال روستایی و عشایری از طرح‌های ممتاز نظام بانکی در سال‌های اخیر است و نرخ سود بی‌سابقه 4 و 6 درصدی در این طرح، فرصت بی‌بدیلی جهت توسعه و پایدارسازی اشتغال فراهم ساخته است، افزود: در این طرح بزرگ طی 4 مرحله پیشین، 1028 طرح و پرونده موردبررسی کارشناسی قرار گرفت که از میان 742 پرونده با بودجه‌ای بالغ‌بر 754 میلیارد ریال مورد تصویب قرار گرفتند و تعداد 7 پرونده بالغ‌بر 35 میلیارد ریال تسهیلات درخواستی، در حال بررسی است.

بر این اساس بیش از 88 درصد از مجموع سهمیه تخصیصی 860 میلیاردی به استان مازندران تاکنون تحقق‌یافته و تسهیلات اعطایی بانک توسعه تعاون تاکنون منجر به اشتغال بیش از 1000 نفر در این استان شده است.

وی در پایان تصریح نمود در خصوص طرح‌های جدید کارا لازم است متقاضیان ابتدا در سیستم کارا طبق شرایط، ثبت‌نام نموده و بعد از ارجاع، پرونده‌ها از سوی بانک مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت.

آدرس کوتاه شده: