بانک توسعه تعاون
2020-03-10 14:34:10
چهارشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۳۴ ۱۸۴
طبقه بندی: استانی
چچ
نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور توسط بانک توسعه تعاون استان البرز

با پرداخت بیش از 5000 میلیارد ریال تسهیلات صورت گرفت

نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور توسط بانک توسعه تعاون استان البرز

مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان البرز اظهار داشت بیش از 5000 میلیارد ریال تسهیلات جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور توسط این بانک در استان البرز پرداخت گردیده است.

به گزارش شهروندالبرز ، علی غیاثی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان البرز در این خصوص با اشاره به اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای به لحاظ حجم جا به جایی بار از طریق جاده ها از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار است افزود که این امر سبب توانمندی و تسریع در خدمات حمل و نقل جاده ای و کاهش مصرف سوخت در کشور گردیده است.
وی در همین رابطه افزود: با توجه به اینکه ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور از مسئله فرسودگی ناوگان رنج میبرد با نوسازی آن کمک شایانی به این قشر زحمت کش و موثر جامعه شده است و به لحاظ اقتصادی نیز برای رانندگان و اقتصاد جامعه بسیار مقرون به صرفه بوده و به لحاظ زیست محیطی نیز دارای آثار و تبعات بسیار مثبتی می باشد که یکی از این موارد مصرف سوخت بوده که به صورت مستقیم از این موضوع تاثیر میپذیرد و بنا به نظر کارشناسان مربوطه تا 30 درصد کاهش سوخت را به همراه دارد.
وی همچنین یادآور شد اکثر این کشنده ها در مسیرهای بین المللی و ترانزیتی خارج از کشور کالای صادراتی را حمل می نمایند که این موضوع موجب روانسازی فعالیتهای تجاری بین المللی گردیده است.
علی غیاثی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان البرز با بیان اینکه رانندگان از اقشار زحمت کش و شغل آنها از مشاغل پرخطر و مشقت بار جامعه می باشد و لزوم توجه به مشکلات آنها را جزء دغدغه های دولت دانست و اظهار داشت و در راستای کمک به این افراد، بانک با پرداخت تسهیلات فوق کامیون های قدیمی را از چرخه خارج و اسقاط نموده و کامیون های جدید با امکانات به روز و کیفیت جهانی در اختیار آنها قرار داده که کمک شایانی به ارتقا سطح معیشت و رفاه رانندگان و همچنین قدرت رقابت پذیری ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور در حوزه ترانزیت و بین الملل نموده است.
گفتنی است در حال حاضر نیز تفاهم نامه هایی بابت خرید کامیون و کاربریها (تریلر، کانتینرهای ساده و یخچالدار، تانکر و ...) با شرکتهای معتبر از جمله شرکت ماموت، مایان، ایران کاوه، سایپا و ... منعقد گردیده که از این حیث نیز تسهیلات آنها در حال پرداخت میباشد.
آدرس کوتاه شده: