بانک توسعه تعاون
2014-08-23 14:06:15
شنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۰۶ ۹۲
طبقه بندی:
چچ
تعاونی ها به تسهیلات مشارکتی نیاز بیشتری دارند

تعاونی ها به تسهیلات مشارکتی نیاز بیشتری دارند

ابراهیمی نائب رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون  گفت : تعاونی ها به تسهیلات مشارکتی نیاز بیشتری دارند 
ابراهیمی در کنفرانس علمی مدیریت برنامه ریزی و توسعه ی تعاونیها  که با حضور  دستندرکاران بخش تعاون  در مرکز همایشهای صدا و سیما  برگزار گردید  با بیان  مطلب فوق اظهار داشت : در حال حاضر بانک توسعه تعاون  به دنبال راههای  مختلفی برای حمایت بیشتر از تعاونیها  می باشد  و از طریق انعقاد تفاهم نامه با صندوق توسعه ملی برای تامین مالی و تزریق منابع به تعاونیها  مواردی را صورت داده است .
ابراهیمی که در پنل توسعه مالی و روشهای جذب سرمایه در تعاونیها ی این همایش  سخن می گفت افزود : بانک توسعه تعاون تاکنون در حوزه های مختلف از جمله CHP  نیروگاههای پراکنده  تولید برق با مقیاس کوچک  تسهیلات مفیدی  ارائه داده است  وهمچنین  سعی شده است با توجه به  حجم  حضور تعاونیهای فعال  در استانها ، تمرکز  خود را بر حمایت از تعاونیها  در استانها  قرار دهد. 
نائب رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون افزود : امیدواریم  با افزایش سرمایه بانک  پاسخگوی بخش بیشتری از نیازها ی فراوان بخش تعاون  باشیم   .
ابراهیمی  گفت : تعاونیها   نباید به بانک نگاه یکسویه  فقط برای دریافت تسهیلات داشته باشند بلکه این بانک را متعلق به خودشان بدانند و در تعامل و همکاری  با بانک در مقاطع خاص منابع مازاد خودرا در این بانک سپرده گذاری نمایند تا بستر لازم برای حمایت بیشتر از این بخش فراهم گردد.
نائب رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون  افزود : داشتن  روحیه تعاون و کارجمعی  فرهنگی است که از دوران  کودکی  باید به کودکان  آموزش داده شود  تا به صورت  یک رفتار  در زندگی  تک تک  افراد نهادینه  گردد  . 
شایان ذکر است کنفرانس مدیریت برنامه ریزی و توسعه تعاونیها  21 دی ماه در سالن همایشهای بین المللی  صدا و سیما و با حضور دستندرکاران   بخش تعاون برگزار گردید   
   
  
  
آدرس کوتاه شده: