بانک توسعه تعاون
2021-01-12 14:00:28
سه شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰ ۳۱۳
طبقه بندی: ستادی
چچ
انتقال تجربیات واحدهای برتر در ارتقای عملکرد شعب مؤثر است

انتقال تجربیات واحدهای برتر در ارتقای عملکرد شعب مؤثر است

معاون استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون انتقال تجربیات واحدهای برتر را در ارتقای عملکرد شعب تأثیرگذار دانست.

سعید معادی معاون استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در جلسه هم‌اندیشی با واحدهای برتر بانک از طریق ویدئو کنفرانس اظهار داشت: ارکان اجرایی بانک توسعه تعاون به واسطه ایفای نقش فعال در طرح‌های ملی، اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی و خدمات تخصصی به تعاون گران و تولیدکنندگان، حائز تجارب ارزنده‌ای در عملیات بانکداری توسعه‌ای می‌باشند.

وی افزود: واحدهایی که به عنوان برتر معرفی می‌شوند از راهکارها، راهبردها و اقدامات مؤثری بهره جسته‌اند و استماع نظرات و انتقال تجارب این واحدها می‌تواند در هم‌افزایی و ارتقای سطح کلیه شعب بانک مؤثر واقع گردد.

معادی بهره‌مندی از اصول برنامه‌ریزی، شناخت وضعیت کنونی واحد اجرایی و شعبه، توجه به برنامه ابلاغی ستاد، استفاده از فرصت‌ها، رعایت اصول مشتری مداری، ایجاد ترکیب بهینه منابع، تعامل صحیح با مشتریان، شناخت نیاز مشتریان و ارائه خدمات تخصصی به آن‌ها را ازجمله مواردی برشمرد که لازم است مدیران استانی و روسای شعب در مسیر خدمت‌رسانی مدنظر قرار دهند.

معاون استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: همکاران واحدهای اجرایی ضمن ارتقای مهارت‌های فردی، به‌روزرسانی اطلاعات تخصصی از طریق بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌ها و همچنین رعایت اصول کار تیمی می‌توانند در تحقق بهتر اهداف سازمان و نیز توسعه فردی خودشان تأثیرگذار باشند.

وی انتقال تجارب و تخصص میان همکاران و جانشین پروری را امری مهم تلقی نمود و افزود: افراد موفق در سلسله‌مراتب سازمان ارتقا می‌یابند و شایسته است پس از جابجایی‌ها گزینه‌های متعددی برای فرد وجود داشته باشد که این موضوع از طریق رعایت اصول جانشین پروری میسر است.

احمد محمدی مدیر امور استان‌ها و شعب بانک توسعه تعاون در این جلسه گفت: در ساختار ادارات شعب استان‌ها، علاوه بر مدیر، نقش مهمی بر عهده معاونین استان و روسای دوایر تخصصی می‌باشد تا با هماهنگی و پیگیری، شعب را در پیشبرد امور گوناگون راهبری نمایند.

وی شناخت دقیق محصولات بانک را در ارائه خدمات متنوع به مشتریان حائز اهمیت عنوان نمود و در ادامه افزود: بازدید منظم از پروژه‌های موردحمایت از مواردی است که استان‌ها لازم است مدنظر قرار دهند.

محمدی استفاده از ظرفیت شرکت‌های تابعه بانک را در عملکرد استان‌ها را الزامی برشمرد و افزود: شرکت‌ها متناسب با تأمین نیاز واحدهای بانک سازمان‌دهی می‌شوند و چنانچه از این ظرفیت به خوبی بهره‌برداری شود، اهداف عملکردی بانک نیز در سطح بهتری قابل دستیابی است.

در این نشست غلامرضا کافی زاده مدیر شعب استان کرمان، علیرضا اکبری مدیر شعب استان سمنان، فرهاد شیراوند مدیر شعب استان همدان، محمدعلی محترم مدیر شعب استان سیستان و بلوچستان و مسعود کردستانی مدیر شعب استان زنجان به عنوان استان‌های برتر و نیز برخی روسای شعب منتخب نیز مطالب تخصصی و راهکارها و دلایل موفقیت خود را بیان نمودند.

آدرس کوتاه شده: