بانک توسعه تعاون
2020-12-15 18:35:43
سه شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۳۵ ۵۲۵
طبقه بندی:
  • استانی
  • ستادی
چچ
تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در استان فارس تا پایان امسال به 15000 میلیارد ریال خواهد رسید

مدیرعامل خبر داد؛

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در استان فارس تا پایان امسال به 15000 میلیارد ریال خواهد رسید

جلسه شورای عالی توسعه تعاون استان فارس امروز صبح با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک توسعه تعاون و تعداد دیگری از مسئولین استانی در محل استانداری فارس برگزار شد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این جلسه که فتاحی رئیس هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون نیز حضور داشت، با اشاره به عاملیت این بانک در طرح اشتغال پایدار پایدار روستایی و عشایری اظهار داشت: تاکنون بالغ بر 2 هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات در این طرح بزرگ ملی از سوی بانک توسعه تعاون پرداخت شده که سهم استان فارس، از آغاز این طرح تاکنون، بالغ بر 978 میلیارد ریال در قالب پرداخت به 1043 طرح اشتغال‌زایی بوده است.

مهدیان با تاکید بر اینکه حمایت از بخش تعاون جزء وظایف ذاتی بانک توسعه تعاون است، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون یک هزار و 100 میلیارد تومان مجموع تسهیلات پرداختی از سوی بانک توسعه تعاون در استان فارس بوده که تلاش خواهیم کرد این مبلغ تا پایان سال به عدد یک هزار و 500 میلیارد تومان برسد.

وی همچنین یادآور شد: بانک توسعه تعاون در راستای ایفای نقش اثرگذار در طرح‌های بزرگ ملی و اقتصاد کلان، عاملیت پرداخت تسهیلات تبصره 18، تسهیلات ماده 59، ماده 56 و طرح اقدام ملی مسکن را نیز بر عهده دارد.

مهدیان افزود: نسبت‌های بانک توسعه تعاون در استان فارس بیان‌گر فعالیت اثرگذار و قابل قبول بانک در این استان می‌باشد به‌طوری‌که این نسبت در مقایسه با نسبت‌های موجود در شبکه بانکی، رقم بسیار قابل توجهی است و بیان‌گر ارائه خدمات و تسهیلات موثر بانک توسعه تعاون به بخش‌های مختلف اقتصادی استان فارس می‌باشد.

وی در پایان با تصریح بر این نکته که رویکرد بانک توسعه تعاون در استان فارس حمایت جدی از رونق تولید و اشتغال و ارتقای جایگاه تعاون است، از فعالین عرصه تعاون برای تقویت هرچه بیشتر منابع این بانک و هم‌افزایی به‌منظور توسعه ظرفیت‌ها و فعالیت در حوزه تعاون دعوت نمود.

گفتنی است در این جلسه همچنین عنایت‌اله رحیمی استاندار فارس، غلامرضا حسانی‌زاده سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون فارس به‌همراه جمعی از مسئولان استانی و مدیران اتحادیه تعاونی‌ها نیز حضور داشتند.

آدرس کوتاه شده: