چچ

آزمون استخدام ادواری

بانک توسعه تعاون اقدام به جذب نیروی‌انسانی متخصص در سراسر کشور می‌کند.

بانک توسعه تعاون با توجه به نیاز شعب سراسر کشور اقدام به جذب نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی می‌نماید.

بر اساس مصوبه هیات‌مدیره و مجوز صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و همزمان با هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی که در آبان‌ماه جاری برگزار می‌گردد، مقرر گردیده است تا تعداد 120 نفر نیروی انسانی به صورت پیمانی جذب گردد. ضمن آنکه، استخدام متناسب با اولویت و نیاز بانک در عنوان شغلی بانکدار و در استان‌ها و شهرستان های گوناگون صورت خواهد پذیرفت.
با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان اداری و استخدامی کشور؛ آگهی استخدامی آزمون استخدام ادواری از تاریخ بیست شهریورماه منتشر شده و داوطلبان می‌بایست نسبت به ثبت‌نام مطابق با عنوان شغلی، رشته و شهر مورد تقاضا در موعد مقرر اقدام نمایند.
کارت شرکت در آزمون روز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ توزیع و آزمون نیز در روز جمعه ۱۳۹۹/۸/۹ برگزار خواهد شد و پس از اعلام نتایج و طی مراحل اداری در بانک جذب خواهند گردید.
گفتنی است رشته‌های تحصیلی مورد نیاز شامل حسابداری، آمار، ریاضی، حقوق «کلیه گرایش‌ها»، مهندسی صنایع «کلیه گرایش‌ها»، فن‌آوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر «کلیه گرایش‌ها» و مدیریت دولتی «کلیه گرایش‌ها» است.
داوطلبان می بایست ابتدا به سایت سنجش مراجعه نموده و دفترچه شرکت در آزمون فراگیر را دریافت نموده و مطابق فایل پیوست (فایل فوق) با مطالعه رشته محل های تعیین شده در صفحات ۳۲۸ تا ۳۳۵ در صورت داشتن رشته مرتبط و شهر محل تعیین شده و همچنین شرایط شرکت در آزمون مندرج در دفترچه نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود دفترچه کامل امتحان مشترک دستگاه های اجرایی به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایید.

لینک ورود به سایت سنجش آموزش کشور

آدرس کوتاه شده: