چچ

تعاون کارت هدیه

تعاون کارت هدیه کارتی است نقدی و بی نام که به عنوان ابزاری بسیار مناسب، سهولت لازم را برای هدیه دهنده فراهم می‌نماید همچنین قدرت انتخاب را نیز به هدیه‌ گیرنده، هدیه می‌دهد.

تعاون کارت هدیه

تعاون کارت هدیه با طرح ‌های ویژه برای مناسبتهای خاص مانند؛ ازدواج، تولد، روز مادر، روز پدر، اعیاد ملی و مذهبی و . . . به صورت آلبومی با طرح های زیبا در کلیه شعب بانک به مشتری عرضه می‌گردد. این کارت در تمامی پایانه‌های فروش و خودپرداز ها، حتی برای برداشتهای نقدی قابل استفاده بوده و با مبالغ متفاوت صادر می‌گردد و در اختیار متقاضیان محترم قرار می‌گیرد.

بانک توسعه تعاون به‌ منظور مشارکت در فرهنگ‌سازی استفاده از بانکداری‌الکترونیک به‌عنوان هدیه، هیچ کارمزدی بابت صدور این کارتها از مشتریان محترم حقیقی و حقوقی دریافت نمیکند.

تعاون کارت هدیه دارای دو نوع مبلغ دار و بدون مبلغ می باشد که نوع بدون مبلغ موقع خرید شارژ می گردد. و به درخواست مشتری به صورت آنی با مبلغ مورد نیاز مشتری شارژ و در اختیار وی قرار میگیرد.

نحوه درخواست تعاون کارت هدیه

  • مشتریان محترم با مراجعه به هریک از شعب بانک ضمن همراه داشتن مدارک احراز هویت و پرکردن فرم مربوطه می توانند نسبت به دریافت کارت مورد نظر اقدام می نمایند.
  • برای مشتریانی که دارای سپرده مفتوح نزد بانک توسعه تعاون هستند و رمز اینترنت بانک خود را دریافت نموده اند می توانند از طریق اینترنت بانک، کارتهای هدیه خود را سفارش داده و با انتخاب نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود نسبت به دریافت کارتهای هدیه اقدام نمایند.


مزایای ویژه تعاون کارت هدیه

  • تعاون کارتهای هدیه( ساده یا با طرح های مناسبتی) بدون کارمزد صادر میشوند.
  • تعاون کارتهای هدیه قابل نقد شدن توسط تمامی خودپردازهای بانکهای عضو شتاب هستند.
  • صدور کارت هدیه با طرحهای مختلف مناسبتی صورت می گیرد.
  • صدرو کارت هدیه با درج متن دلخواه مشتری روی کارت در شعب منتخب بانک.
  • صدور تعاون کارت هدیه با لوگوی مشترک برای سازمانها و موسسات.
آدرس کوتاه شده: