چچ

«پایا» عبارت است از یک سامانه الکترونیکی ایمن جهت انتقال وجه بین بانکی بر مبنای حساب بانکی، این سامانه علاوه بر پذیرش حواله های انفرادی قادر است تا حواله های انبوه شامل تعداد بسیار زیادی دستور پرداخت را نیز از مشتریان دریافت و پردازش نماید. طراحی این سامانه به صورت 24*7 صورت پذیرفته است و این سامانه قادر است به صورت شبانه روزی و در تمامی روزها به صورت الکترونیکی از مشتریان دستور پرداخت دریافت نماید و در روزهای کاری آنها را به بانکها مقصد ارسال و تسویه نماید. سامانه پایا برای پرداختهای خرد از 1 ریال تا سقف 500 میلیون ریال و در حال حاضر خدمات پایا فاقد کارمزد میباشد، همچنین ارسال حواله های بین بانکی سامانه پایا سه‌بار در روز(ساعت 3:30، 11:30 و 15:30) به حساب مقصد صورت می پذیرد.

مشتریان بانک توسعه تعاون می­توانند با مراجعه به هر یک از شعب و یا توسط پایای اینترنتی از طریق اینترنت بانک توسعه تعاون خود، دستور پرداخت پایا صادر نمایند و مبالغ مورد نظر را به ذینفع منتقل نمایند.

سامانه پایاپای الکترونیک در درون خود دارای دو هسته جداگانه «انتقال اعتبار» و «برداشت مستقیم» است که ارایه خدمات ارزش‌افزوده را برای بانک ها میسر می‌سازند.

  • پرداخت الکترونیکی اقساط تسهیلات:

خدمات «پایا» امکان واریز وجه اقساط تسهیلات را بدون نیاز به مراجعه به شعب دو بانک و انتقال فیزیکی اسکناس، ایران چک یا اسناد بانکی کاغذی میسر خواهد ساخت.

  • پرداخت حقوق و مستمری:

خدمات «پایا» به سازمان ها و کارکنان و بازنشستگان آنها امکان می‌دهد تا بدون نیاز به افتتاح حساب های متعدد در بانک های مختلف بتوانند حقوق یا مستمری کارکنان خود را از طریق واریز به حسابی که مد نظر کارکنان است پرداخت کنند.

  • پرداخت سود سهام و اوراق بهادار:

شرکت هایی که دارای تعداد انبوهی سهامدار هستند، می‌توانند با استفاده از امکانات «پایا» بدون نیاز به افتتاح حساب برای تک تک سهامداران، یا ارایه فیش برای دریافت سود سهام، وجوه را مستقیماً به حساب سهامداران واریز کنند.

آدرس کوتاه شده: