چچ

طرح هم راه

سپرده گذاران عزیز! بانک توسعه تعاون با هدف فراهم نمودن شرایط مناسب برای پرداخت تسهیلات اعتباری آسان، طرح هم راه را پیش روی شما قرار داده است تا تسهیلات اعتباری مورد نیاز شما با کمترین زمان و به آسانی در اختیار تان قرار گیرد. طرح هم راه، فرصت مناسبی برای فعالان اقتصادی و همه مشتریانی است که می خواهند فاصله تصمیم تا اجراء را به حداقل زمان کاهش دهند و از موقعیت ها به درستی استفاده نمایند. بانک توسعه تعاون با افتخار شما را در این امر مهم همراهی می نماید.

شرایط بهرمندی از طرح هم راه :

  • مشتریان عزیزی که نزد بانک توسعه تعاون دارای هر نوع سپرده بوده (اعم از بلند مدت) و این منابع را به سپرده بلند مدت ویژه این طرح منتقل نموده و یا سپرده ویژه طرح را ایجاد نمایند، می توانند در چارچوب طرح هم راه تسهیلات اعتباری دریافت نمایند.
  • پرداخت تسهیلات اعتباری طرح هم راه، حداکثر به میزان 100 درصد از سپرده مدت دار مشتریان در قالب عقد مرابحه می باشد.
  • نرخ سود تسهیلات اعتباری طرح هم راه حداقل 2درصد بالاتر از نرخ سود سپرده مشتری نزد بانک بوده و مشتری امکان انتخاب نرخ سود سپرده و نرخ سود تسهیلات بر اساس هر نوع شرایط را خواهد داشت.
  • مدت بازپرداخت تسهیلات اعتباری طرح هم راه حداکثر 48 ماهه در قالب اقساط مساوی ماهیانه می باشد.
  • مبلغ سپرده مشتری و قراردادی که به هنگام اخذ تسهیلات بین بانک و مشتری منعقد می گردد به عنوان تضامین کفایت نموده و تضمین دیگری بابت پرداخت تسهیلات دریافت نمی گردد .
آدرس کوتاه شده: