چچ

طرح حامی درمان

بانک توسعه تعاون با تاکید بر رسالت مسئولیت اجتماعی، طرح حامی درمان را به عنوان یک فرصت جهت مشارکت در این امر خیرخواهانه پیش روی جامعه پزشکان خیر و نیکوکار قرار داده است.

طرح حامی درمان

معرفی طرح :

همدلی و همیاری، تعاون و همکاری مهمترین مولفه یک زندگی اجتماعی است که همه افراد در تمامی سطوح مختلف می‌توانند برای شکل گیری و بروز و ظهور آن نقش آفرینی کنند و مسلما در این میان بخشی از درگیری ذهنی و زمانی انسانها در زندگی روزمره معطوف سعی و تلاش برای حفظ سلامت جسمی و روحی روانی و رفع عوارض و مشکلات ناشی از بیماری های مختلفی می گردد که به واسطه سبک زندگی، آنها را تهدید می‌کند و در این راستا تامین هزینه های درمان برای گروهی از اقشار جامعه بسیار دشوار و در برخی از مواقع بواسطه عدم امکان تامین منابع از انجام درمان منصرف می‌شوند و بی تردید نقش و جایگاه افراد خیر و نیکوکار از جمله پزشکان ارجمند و مشارکت و همراهی مهربانانه آنان، گره گشای این امر مهم می باشد و بانک توسعه تعاون با تاکید بر رسالت مسئولیت اجتماعی، طرح حامی درمان را به عنوان یک فرصت جهت مشارکت در این امر خیرخواهانه پیش روی جامعه پزشکان خیر و نیکوکار قرار داده است.

شرایط بهره مندی از تسهیلات اعتباری طرح درمان :

  • جامعه هدف متقاضی طرح درمان
  • افراد و بیماران نیازمند که توانایی پرداخت هزینه های درمانی و کمک درمانی را نداشته و تحت پوشش نهادهای حمایتی قراردارند.
  • افراد و بیمارانی که توانایی پرداخت نقدی آنها پایین بوده و در صورت ارائه خدمات درمانی با پرداخت کوتاه مدت توانایی تامین مالی را دارند.
  • جامعه هدف ارائه دهنده طرح درمان :
  • موسسات درمانی و کمک درمانی و یا پزشکانی که بخشی از منابع خود را صرف ارائه خدمات رایگان (با اهداف خیر خواهانه ) به بیماران می نمایند مانند NGO ها و گروههای حمایتی درمانی ، بیمارستان های خیریه ، مراکز درمانی وابسته به نهادهای حمایتی (کمیته امداد ، بهزیستی و ...)
  • موسسات درمانی و کمک درمانی و یا پزشکان که شرایط ارائه خدمات درمانی به جامعه گسترده تری از بیماران را دارا می باشند ولی متمایل به مشارکت در تامین مالی هزینه های مرتبط نیستند .
  • بانک توسعه تعاون در قالب ارائه طرح حامی درمان علاوه بر فراهم نمودن امکان اعطای تسهیلات اعتباری برای متقاضیان خدمات درمانی جهت پرداخت هزینه های مربوطه ،در راستای حفظ و افزایش تعداد مراجعین به پزشکان گرامی و نیکوکار گام موثری را برداشته است .
  • مراجعین و بیماران گرامی می توانند بر اساس تناسب تعاملات مالی بین بانک و سپرده گذار (پزشکان محترم )، از تسهیلات ویژه حامی درمان مطابق جداول زیر بهره مند گردند.

آدرس کوتاه شده: