بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 08 اسفند 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

مراسم تودیع و معارفه تعدادی از مدیران ستادی بانک توسعه تعاون

مراسم تودیع و معارفه مدیران امور شعب، مرکز آموزش و پژوهش و امور مشتریان و بانکداری شرکتی با حضور اعضای هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون و تعدادی از مدیران ستادی برگزار گردید.

سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در این جلسه بابیان این مطلب که تغییرات در سطوح مدیران بانک باهدف پیشبرد اهداف عالی دنبال می‌شود خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از تجربیات ارزشمند مدیران جهت تقویت هر چه بیشتر فرآیند خدمات‌رسانی سازمان به جامعه هدف و نیز اعمال اقدامات هر چه‌بهتر و روبه‌جلو در واحدهای مربوطه ضروری است.

عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون ایجاد تغییر و جابجایی را ازجمله ضرورت‌های یک سازمان پویا دانست و در این رابطه افزود: ایجاد تغییرات سبب بروز تحولات مثبت و تبادل اطلاعات و همچنین انتقال تجربیات مفید خواهد بود و باید از این تغییرات در جهت تقویت هر چه‌بهتر وضعیت موجود و رسیدن به اهداف متعالی بانک بهره‌مند شد.

شایان‌ذکر است مراسم معارفه تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون انجام شد و بر این اساس احمد محمدی به‌عنوان سرپرست امور شعب، کریم میرزاخانی به‌عنوان سرپرست مرکز آموزش و پژوهش و ایرج شیخ‌زاده به‌عنوان سرپرست امور مشتریان و بانکداری شرکتی،احمد صباحی‌فر به سمت سرپرست اداره کل هماهنگی وپیگیری شعب(در مدیریت امور شعب)، سید محمدمهدی حججی به‌عنوان سرپرست اداره کل اعتبارات (در مدیریت امور اعتباری و سرمایه‌گذاری) و عباس ایارده به سمت سرپرست اداره کل حسابداری ارزی ومدیریت وجوه (در مدیریت امور بین‌الملل)منصوب شدند.

گفتنی است در این مراسم عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره بانک و مدیران امور روابط عمومی و حوزه مدیریت و نیز امور سرمایه انسانی نیز حضور داشتند.

 

    
×