بانک توسعه تعاون
چهارشنبه، 05 تير 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

برگزاری تور آموزشی ویژه معاونین مدیریت شعب استان‌ها

تور آموزشی ویژه معاونین مدیریت شعب استان‌ها با حضور سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره، مدیر مرکز آموزش و پژوهش و معاونین مدیریت شعب استان‌ها در سالن همایش مرکز آموزش و پژوهش برگزار شد.

سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در این جلسه با تأکید بر اهمیت و ضرورت آموزش در بانک اذعان داشت: آموزش نوعی سرمایه‌گذاری بلندمدت محسوب می‌شود تا بانک در مسیر تعالی و بالندگی قرار گیرد.

فتاحی بر اجرای راهبردهای هفتگانه ابلاغی بانک در سال جاری اشاره نمود و افزود: معاونین مدیریت شعب استان با نوآوری، حضور و مشارکت جدی و اثربخش می‌توانند در تحقق برنامه‌های راهبردهای هفتگانه بانک نقش مهمی را ایفا نمایند.

وی نقش توسعه‌ای بانک توسعه تعاون در اهتمام بر طرح اشتغال روستایی و طرح اشتغال فراگیر را برای مدیران و کارکنان بانک در ستاد و صف مهم و حائز اهمیت ارزیابی نمود.

فتاحی افزود: با توجه به وضعیت جاری بانک، توجه و تلاش برای جذب منابع و همچنین مدیریت مطالبات غیر جاری و بهبود نسبت NLPو همچنین افزایش درآمدهای غیر مشاع و ساماندهی فعالیت‌های ارزی به‌ویژه صدور ضمانت‌های ارزی و اعتبارات اسنادی LCدر چارچوب مقررات بانکی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

در ادامه همچنین ایرج شیخ‌زاده مدیر مرکز آموزش و پژوهش بر تلاش جدی این مرکز جهت انجام آموزش‌های ضمن خدمت همکاران تأکید کرد و افزود: امروزه سازمان‌هایی موفق درصدد به‌روزرسانی دانش و مهارت کارکنان خود به‌صورت مستمر هستند و مدیریت سرمایه فکری را از مهم‌ترین مولفه‌های موفقیت سازمان خود در عصر حاضر می‌دانند.

وی یکی از اولویت‌های جدی مرکز آموزش و پژوهش را سنجش اثربخشی آموزشی دانست و با اشاره به مدل پاتریک برای ارزشیابی اثربخش تأکید کرد و افزود: امروزه در ارزشیابی، اثربخشی دوره‌های آموزشی بر انتقال آموخته‌ها به محیط کار، جهت انجام وظایف شغلی و تأثیر بر عملکرد واحدهای کاری و درنهایت بهره‌وری کارکنان مدنظر قرار می‌گیرد که مرکز آموزش و پژوهش به دنبال انجام این فرآیند در عملکرد خود می‌باشد.

 
×