بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 05 فروردين 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

مدیرعامل بانک توسعه تعاون: مهم‌ترین و اولین اولویت بانک در سال جاری پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر است

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی که در راستای ایجاد اشتغال با رویکرد حمایت از کالای ایرانی برگزار گردید گفت: در سال جاری پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر از مهم‌ترین اولویت‌های بانک به شمار می‌آید.

حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون بابیان این مطلب خاطرنشان کرد: با توجه به راهبردهای هفتگانه بانک در سال جاری اولین اولویت و حساس‌ترین وظیفه همه همکاران در اقصی نقاط کشور توجه ویژه پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار و روستایی است.

مهدیان بابیان این مطلب که اجرای این طرح نه‌تنها اولویت بانک، بلکه ازجمله اولویت‌های دولت و حاکمیت به شمار می‌آید خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون به‌عنوان یکی از چهار بانک عامل در پرداخت این تسهیلات، جلسات متعددی را با ارکان دولت ترتیب داده است و با تشکیل کارگروه ویژه‌ای جهت پرداخت این تسهیلات اقدامات موثری را نیز صورت داده است.

رئیس هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون، بابیان این مطلب که مقرر است تا چهارماهه ابتدای سال 2500 میلیارد ریال تسهیلات در این راستا پرداخت گردد از تمامی شعب خواست تا اهتمام و حساسیت ویژه‌ای در این امر داشته باشند و با سرعت و دقت طرح‌های مصوب را به مرحله پرداخت نزدیک نمایند.

مهدیان حضور بانک در برنامه‌ها و طرح‌های اصلی دولت را ازجمله ویژگی‌های بانک توسعه تعاون عنوان نمود و افزود: افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون به‌عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون این بانک را در راستای اجرای برنامه‌های دولت یاری خواهد نمود.

 ×