بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 05 فروردين 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

حمایت بانک توسعه تعاون در راستای طرح اشتغال‌زایی دولت

عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه توجیهی روسای شعب استان تهران گفت بانک توسعه تعاون در راستای طرح اشتغال‌زایی دولت گام‌های مثبتی برداشته است.

عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در این جلسه بابیان مطلب فوق اظهار داشت بانک توسعه تعاون در راستای طرح اشتغال‌زایی دولت حرکت می‌کند و علیرغم این‌که در طرح‌های اشتغال‌زایی دولت چند بانک عامل وجود دارند، بانک توسعه تعاون بازوی اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای طرح اشتغال فراگیر و روستایی به شمار می‌آید و باید تلاش شود دولت و وزارتخانه را به‌خوبی در این طرح همراهی نماییم.

نجفی همچنین به روسای شعب این بانک توصیه کرد: مشکلات و مواردی که در خصوص سامانه، متقاضیان، صلاحیت‌ها، تضمینات و توجیه اقتصادی طرح‌ها وجود دارد را مطرح کنید. وی ادامه داد همه ما باید سعی کنیم با کارگروه حاضر در وزارتخانه و اداره کل استان تهران همکاری و تعامل مناسب داشته باشیم، طرح‌ها در اسرع وقت بررسی گردد اگر واقعاً طرحی توجیه‌پذیری ندارد و یا قابلیت پرداخت ندارد سریعاً برگشت داده شود تا سریعاً طرح جایگزین معرفی گردد.

در این جلسه عصارزاده مشاور مدیرعامل بانک توسعه تعاون نیز گفت: بیکاری از مشکلات بزرگی است که دولت با آن مواجه است و تلاش می‌شود از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی کمک مثبتی به رفع این معضل گردد. دولت اگر بتواند در زنجیره‌های ارزش، مداخلات توسعه‌ای انجام دهند قدم خوبی برای اشتغال پایدار برداشته است.

در این جلسه شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران و دهقان معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران حضور داشتند و ساعتی در کنار روسای شعب استان تهران به بررسی مشکلات و مسائل پرونده‌های اشتغال‌زایی پرداختند.

 

   
×