بانک توسعه تعاون
چهارشنبه، 04 مهر 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

پیام مدیرعامل محترم بانک توسعه تعاون به مناسبت آغاز ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس

السلام علیک یا اباعبدالله.. الحسین

در پیشینه ایران‌زمین بزنگاه‌های غرورآفرین بسیاری وجود دارد که موجب مباهات و سربلندی این ملت می‌باشد و گرامیداشت یاد و خاطره آن‌ها به دلیل درسی که از حوادث زمان می‌آموزد، ضروری است. که از آن جمله است هشت سال دوران دفاع مقدس، ایامی که عزت، عظمت و استقلال ایران اسلامی به‌واسطه آن تثبیت گردید.

و امسال آغاز دوران دفاع مقدس هم‌زمان است با ایام محرم‌الحرام و یادآوری رشادت‌های بزرگ‌مرد تاریخ اسلام و عالم بشریت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، حماسه‌ای که درگذر دوران به الگوی انسان‌های آزاده و شیعیان حضرتش برای مقاومت در برابر ظلم و ستم بدل گردید.

هفته دفاع مقدس نماد و الگوی انسجام، اراده و حضور مردم کشورمان برای دفاع از آرمان‌های مقدسی بود که با تبعیت از مقام امامت و ولایت و با تمسک به قرآن به نقش‌آفرینی در تاریخ پرداختند و با اهدای خون خود توانستند آرامش و امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان بیاورند. این‌جانب ضمن گرامیداشت ایام حماسه عاشورا و عرض تعزیت و تسلیت شهادت حسین‌ابن‌علی (ع) و شهدای کربلا، یاد و خاطره ایام هفته دفاع مقدس و شهدای جنگ تحمیلی را گرامی می‌دارم، عزت و سربلندی ایران اسلامی و توفیق بیش‌ازپیش مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه پروردگار عالمیان مسئلت می‌نمایم.

 

 حجت اله مهدیان
×