بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

بانک توسعه تعاون خدمات ارزی خود را گسترش می‌دهد

حجت اله مهدیان سرپرست بانک توسعه تعاون در سمینار ارزی این بانک خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون در راستای ارائه خدمات بهینه به مشتریان فعالیت‌های ارزی خود را گسترش می‌دهد.

سرپرست بانک توسعه تعاون در این سمینار با تأکید بر ضرورت و اهمیت حوزه ارزبر گسترش این فعالیت‌ها در شبکه بانکی تأکید کرد و خاطرنشان کرد: خدمات ارزی شامل صدور انواع ضمانت‌نامه‌هاو اعتبار اسنادی در بانک توسعه تعاون ارائه می‌گردد و افراد حقیقی و تعاونی‌ها با مراجعه به شعب ارزی بانک می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

مهدیان بابیان این مطلب که بحث آموزش‌های کیفی از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد افزود: آموزش‌های کیفی و کاربردی در حوزه ارز سبب ارتقای این حوزه خواهد شد و همکاران با افزایش اطلاعات و به‌روز نمودن آن‌ها می‌توانند در جهت ارتقاء این خدمات گام‌های موثری بردارند.

سرپرست بانک توسعه تعاون همچنین تکریم ارباب‌رجوع و بحث بازاریابی ارزی را ازجمله مواردی دانست که شعب باید اهتمام جدی روی آن داشته باشند.

گفتنی است سمینار ارزی باهدف هم‌اندیشی در خصوص مسائل و مشکلات دوایر ارزی شعب و ارائه گزارش عملکرد ارزی با حضور روسای شعب و دوایر ارزی سراسر کشور برگزار گردید.

 ×