بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 08 اسفند 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

باجه بانک توسعه تعاون در شهرک صنعتی شمس آباد افتتاح شد

به منظور ارائه خدمات بانکی به صنعتگران، باجه بانک توسعه تعاون در شهرک صنعتی پروفیل آلومینیوم واقع در شمس آباد افتتاح شد.

رسول ارجمند مدیر امور بازاریابی و تجهیز منابع بانک توسعه تعاون در مراسم افتتاح باجه شهرک صنعتی پروفیل آلومینیوم واقع در شمس آباد گفت: حضور بانک توسعه تعاون در این محیط صنعتی برای همکاری، تعاون و در راستای ارتقای توان مالی صنعتگران و بخش تعاون است.

وی افزود تمامی امکانات بانکداری الکترونیک در این باجه فراهم و مهیا شده است و علاوه بر آن تمامی اختیارات یک شعبه نیز به این باجه تفویض شده است و مقرر است در آینده ای نزدیک این باجه به شعبه تبدیل شود.

 ارجمند اشاره کرد: موفقیت این باجه به حضور فعالانه واحدهای صنعتی حاضر در شهرک صنعتی پروفیل آلومینیوم به عنوان مشتریان بانک توسعه تعاون بستگی دارد. هر چه حمایت واحدهای این شهرک صنعتی از این واحد بانکی بیشتر باشد به صورت متقابل خدمات بیشتری از بانک قابل ارائه است.

مدیر امور بازاریابی و تجهیز منابع بانک توسعه تعاون خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی و توسعه ای بخش تعاون راه اندازی شده است که ارزان بودن نرخ تسهیلات مبادله ای و مشارکتی، سرعت در رسیدگی به پرونده های اعتباری و درخواست های مشتریان از طریق نیروهای جوان و تحصیلکرده از ویژگی های این بانک می باشد.

گفتنی است باجه شهرک صنعتی پروفیل آلومینیوم واقع در شهرک صنعتی شمس آباد با تلاش، تعامل و همکاری دو جانبه بانک توسعه تعاون و شرکت تعاونی شهرک صنعتی پروفیل آلومینیوم متشکل از واحدهای صنعتی و کارخانجات فعال این شهرک، با امکانات و تجهیزاتی به روز و مناسب با حضور هیأت مدیره و اعضای سندیکای آلومینیوم، مدیران عامل واحدهای صنعتی، اکبری مدیر امور شعب ناحیه یک کشور، ارجمند مدیر امور بازاریابی و تجهیز منابع، اختری مدیر امور شعب ناحیه سه کشور و مقامات ستادی و ادارات شعب و شعب اصلی استان تهران در مراسمی با شکوه به بهره برداری رسید.
×