بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 18 آذر 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

پیام نوروزی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون
یا محول الحول و الاحوال
با سلام و درود بر روح پر فتوح امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی 
شکر ایزد منان را که به ما فرصتی دیگرعنایت فرموده است تا در سایه توجهات حضرتش، وجود مقام معظم رهبری و  حضور دولت تدبیر و امید چشم اندازهای جدیدی را پیش روی خود در عرصه های مختلف کار و زندگی شاهد باشیم
همکاران! در سالی که گذشت به توفیقات چشمگیری نائل آمدیم که با توجه به انباشت تجربه و تخصصی که در وجود این سازمان نهادینه شده امری دور از انتظار نبوده است. توجه به منابع و مصارف، شایسته سالاری،  ارتقاء مستمر سطح آموزش های علمی و دانش بانکداری کارکنان، اتکاء به خرد جمعی و استفاده از تمامی  ظرفیت های کارشناسان مجموعه، توجه بیش از پیش به ذی نفعان،  و شرکای بخش تعاون، بازار سازی و ارائه خدمات بهینه با عنایت به پرتفوی مشتریان، اتخاذ رویکردهای ابتکاری به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیکی، تقویت زیر ساخت های فناوری، تنوع بخشی در ارائه خدمات و خدمات الکترونیکی و البته پیش از هر چیز تقویت امنیت شبکه در جهت کسب اطمینان و رضایت مندی مشتریان نصب العین ما بوده و همچنان دستور العمل  پیش روی ما می باشد، هرچند یاد آوری این نکته  لازم است که اعتبار بانک بیش از هر چیز به وجود شما و ارزش های اخلاقی، انسانی و اسلامی که همگی بر آن می بالیم، بستگی دارد. امروز، حضور در عرصه خدمت به اقتصاد و نظام بانکداری کشور اسلامی عزیزمان و همیت و تلاش در جهت رفع تنگناها و تحریم های تحمیلی دشمنان به مفهوم خدمت به خلق خدا می باشد، تلاشی که توفیق در آن علاوه بر این که مستلزم ابزارهای کارآمد و نوین است به حرفه ای گری و تدبیر و تدبر و حضور مدیریت و کارکنانی متعهد و متخصص چون شما نیازمند می باشد.  
یاران! بهار یعنی طراوت و از نو رستن و نوروز فرصتی برای نواندیشی و بالندگی است. ضمن استفاده ازاین فرصت و با الهام از دگرگونی و تحول در طبیعت، کاستی ها و بیشی های خود را ببینیم و با اندیشه و تبدیل تهدیدها به فرصت در زندگی کاری و حرفه ای خود به سمت  احسن الحال و شکوفایی ایران اسلامی گام برداریم. اینجانب ضمن تبریک حلول سال جدید و آرزوی سلامتی برای یکایک شما که صاحبان واقعی این بانک می باشید، توفیق خدمتگزاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم. 
 
                                                                                                                    محمد علی سهمانی
 
 
 
با سلام و شادباش فرارسیدن بهار طبیعت
با ظهور و بروز بهار فرح بخش، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز است تا همپای امیدها و نویدهای تازه، دل ها به نور ایمان و دست ها با تحول و شکوفایی همراه گردد. همکاران ارجمند! بانک توسعه تعاون سالی پر از فراز و نشیب را تجربه نمود و اکنون شاهد توسعه کمی و کیفی خدمات و فعالیت ها در اقصی نقاط کشور بیش از گذشته است. چنانکه هر کدام از ما تجارب جدیدی در اندوخته داریم و این مهم میسور نشده است مگر با تدبیر، پشتکار و افزایش سطح تخصص کارکنان، احساس تعهد، مسئولیت و تعلق خاطر به سازمان و زحماتی که توسط تک تک همکاران گرامی در ستاد و صف صورت می گیرد و تأثیر بسزایی در رشد و اعتلای بانک دارد. تسریع و کوتاه کردن فرآیندها، مدیریت منابع و مصارف، بازاریابی، بازارسازی و ارائه خدمات بهینه به مشتریان به ویژه بخش تعاون در راستای رسالت اصلی سازمان از اهداف متعالی بانک می باشد. که به حق باید گفت در تمام این حوزه ها توفیقات زیادی حاصل آمده است و با توجه به سطح تخصص و البته تعهد و علاقه سازمانی کارکنان صف و ستاد، رسیدن به قله های مرتفع در عرصه صنعت بانکداری کشور دور از دسترس نیست. عزیزان همکار! داشتن ابزارهای نوین و امکانات کافی برای انجام بهینه امور لازم و از اهمیت تام برخوردار است اما وجود شما مهم ترین سرمایه سازمان می باشد. بیاییم با الهام از طبیعت و حرکت با توان مضاعف زمانی که در پایان سال به دستاوردهایمان می نگیریم دنیایی را ببینیم که درک درستی از ویژگی های متفاوت و برجسته این نهاد مردمی برخاسته از سیاست های ابلاغی اصل 44 مقام معظم رهبری دارد.
سال نو خدمت شما و خانواده محترم مبارک باد.
بهمن خادم 
 
 
با سلام و درود بر روح پر فتوح امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی
 با استعانت از خداوند متعال، و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن فصل بهار و آغاز سال 1394 را حضور همه عزیزان بانک توسعه تعاون تبریک و تنهیت عرض می نمایم و از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات یکایک شما را برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل و برکات الهی آرزومندم.
همکاران محترم! در سالی که گذشت علیرغم تحریم ها از سوی دشمن متکبر و به ویژه بر نظام بانکداری کشور، بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون کشور توانست افتخارات گوناگونی کسب نماید. ارائه تسهیلات آسان ارزی و ریالی در سطوح گسترده به بخش ها و زیر بخش های مختلف اقتصاد تعاونی، توسعه بانکداری الکترونیکی و تقویت زیر ساخت های لازم آن، دقت در برنامه ریزی و مصرف بهینه بودجه و سرانجام توسعه و افزایش کمی کیفی انواع خدمات بانکداری تنها شمه ای از فعالیت های شما در سال گذشته و شایان تشکر و قدردانی است. همراهی و همدلی شما عینیت بخشیدن به مقوله تعاون و ضامن آینده ای روشن برای سازمان و خانواده بزرگ، بانک توسعه تعاون است و اینجانب که مدتی است افتخار خدمتگزاری در جمع شما را دارم امیدوارم در سایه حق تعالی در ادامه توفیقاتی که طی سنوات گذشته حاصل آمده است در سال 1394 بانکی دانش محور، بالنده و سرآمد در ارائه خدمات داشته باشیم و با همیاری کلیه پرسنل در جهت تحقق اهداف سازمان، افزایش بهره وری و بکارگیری خلاقیت، نوآوری، شکوفایی بیشتر، تفکر و اندیشه و تلاش در جهت یادگیری و ارتقاء دانش فردی و سازمانی و استفاده بهینه از منابع گام برداریم.
 
حجت اله مهدیان
 
یا محول الحول و الاحوال
با سلام و درود بر روح پر فتوح امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی
 همکاران ارجمند! سال 1394 را در شرایطی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و تلاش و همت صادقانه شما همکاران صدیق و خدمتگزار که به حق از متعهدترین و متخصص ترین افراد شبکه بانکی کشور می باشید، توانستیم خدمات شایسته ای را به هم میهنان عزیزمان ارائه دهیم. عزیزیان! در سالی که گذشت نه تنها افتخار خدمتگزاری به آحاد جامعه در ارائه تسهیلات مناسب و خدمات نوین بانکی، بلکه سعادت حضور گشترده و همه جانبه در طرح های توسعه ای بخش تعاون نیز نصیبمان شد؛ توفیقاتی که در ادامه فعالیت های شما در سنوات گذشته، دقت نظر در انجام بهینه امور شعب و ستاد و در نهایت دعای خیر ملت شریف اسلامی امکان پذیر شده است. دوستان! بانک توسعه تعاون با یاری جستن از خداوند متعال و با عزمی راسخ و تلاشی مضاعف و با حفظ دستاوردهای ارزشمند خود، می کوشد توانمندی هایش را غنی تر و پربارتر سازد و راه سرآمدی را پر شتاب تر از گذشته، بپیماید؛ مسیر و مقصودی که بی تردید با سعی و کوشش شما همکاران تلاشگر و تسریع روند رو به رشد و تعامل روز افزون توقفی در آن وجود نخواهد داشت. فرصت را غنیمت می شمارم و با تبریک بهار طبیعت و فرارسیدن نوروز باستانی، سالی پر از خیر و برکت و تندرستی و بهروزی را برای تمامی همکاران خدوم، از درگاه خداوند سبحان خواستارم.
 
رحیم اسماعیلی دانا
 ×