بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 21 آذر 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

بانک توسعه تعاون به دنبال برآوردن انتظارات تعاونگران است


مدیرعامل بانک توسعه تعاون  گفت: اتحادیه ها و تعاونیها انتظارات  بسیاری از بانک خود دارند و برآوردن انتظارات آنها از جمله اولویتهای بانک تخصصی  این بخش به شمار می آید  .
محمد علی سهمانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون درمراسم افتتاح ساختمان بانک توسعه تعاون دراستان آذربایجان غربی و نشست تخصصی با روسای شعب  استان  با  بیان مطلب فوق  اظهار داشت : برخورد مناسب با مشتریان ، رعایت عدالت ، ارائه خدمات سریع و  باکیفیت  مطلوب  وهمچنین طبقه بندی مشتریان  از نکات  برجسته ای است   که  همواره در راس  سیاستهای بانک مد نظر قرار دارد .
وی  یکی از وظایف اصلی بانکها را انضباط  پولی و مالی عنوان کرد و افزود :  انضباط   پولی و مالی  وارائه خدمات  بهینه  به مشتریان ، سبب ایجاد زمینه رشد اقتصاد کشور و به دنبال آن رفاه بیشتر  برای مردم عزیز کشورمان  خواهد  شد .  
سهمانی با بیان اینکه پیگیری و اجرای برنامه های جدی بانک در راستای توسعه سطح خدمات برای مشتریان  در دستور کارقرار دارد  افزود :  بستر سازی  و ایجاد زیر ساخت در جهت توسعه  واحدهای عملیاتی  از بعد کمی و کیفی  ایجاد  شده است که این امر شرایط بهینه ای را برای خدمات دهی به مشتریان  فراهم خواهد  نمود  .
مدیرعامل بانک توسعه تعاون  افزود:  این استان  به دلیل  موقعیت  جغرافیایی و  ترکیب جمعیتی خود  جزو استانهایی  با پتانسیل  بالا  در کشور محسوب  می شود و  بانک توسعه تعاون  نیز با  درک این ظرفیت  به  دنبال  ارائه  خدمات  ویژه  به مشتریان  خود در  این استان می باشدو  مسیر  رو به رشدی را برای  اعتلای  استان  پیش بینی  می کنیم
×