بانک توسعه تعاون
دوشنبه، 18 آذر 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

موثرترین شاخص کیفیت کار ، نحوه پاسخگویی و زمان آن است

دکتر محمد علی سهمانی رییس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون در چهارمین همایش فصلی مدیران ستادی و شعب این بانک با بیان مطلب فوق اظهار داشت: باید زمینه ای فراهم گردد تا نظام پاسخگویی به عنوان یک فرهنگ سازمانی در ساختار مدیریتی ادارات شعب استان ها و واحدهای تابعه این بانک نهادینه گردد.

وی افزود: مدیریت زمان همراه با پاسخگویی به هنگام و تکریم ارباب رجوع در زمره اصول مسلم مشتری مداری به شمار می آیند.

سهمانی اضافه کرد: برقراری ارتباط موثر با مشتریان و تلاش در جهت تسهیل و تسریع امور متقاضیان از جمله محورهای مهم اصل مشتری مداری است که در بانک به خوبی رعایت می شود اما باید تلاش کرد که به بالاترین حد ممکن  برسد  .

مدیر عامل بانک توسعه تعاون تبعیت و همسویی سازمانی با تصمیمات درست مدیریتی و صیانت از حقوق مشتریان و تأمین به موقع مطالبات آنان را از دیگر مولفه های کیفیت کار تلقی کرد و در این رابطه اظهار داشت: اخلاق مداری برپایه توجه ویژه به مقوله تکریم با اهداف ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف به عنوان شاخص مهم کیفیت کار باید در بانک نهادینه شود .

وی ادامه داد: مراقبت های کارشناسی از حوزه های خدمات رسانی ارزی، اعتباری و آگاهی لازم از کم و کیف مخاطرات احتمالی حاکم بر این حوزه ها و به کارگیری تلاش های مناسب در جهت مکانیزه کردن فرایند بازرسی واحدها از متغیرهای حاکم بر کیفیت کار است .

سهمانی با اشاره به اهمیت مقوله خلق ارزش ها در پروسه خدمات رسانی به متقاضیان بخش تعاون با هدف رشد و اعتلای جایگاه بانک توسعه تعاون در شبکه بانکداری در ادامه خاطر نشان کرد: چنانکه معادله ورودی ها و خروجی های بانک همگن باشند، در آن صورت شاهد اعتلای جایگاه بانک در فرآیند کسب و کار و خدمات رسانی خواهیم بود.

ایشان با تاکید بر اهمیت فوق العاده کار کارشناسی در این زمینه گفت: تقویت هر چه بیشتر حوزه های کارشناسی ستادی و صف سبب تعالی بانک در نظام بانکی می گردد.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون ادامه داد: فراهم سازی زمینه ای جهت ورود کارشناسان در فرآیند تصمیم گیری و تصمیم سازی سازمانی ثمرات مطلوبی را در برخواهد داشت به گونه ای که اتکاء هوشمندانه به بدنه کارشناسی و ظرفیت های علمی و تخصصی مختلف نیروی انسانی ضمن ارتقاء جایگاه و منزلت آنان در نظام مدیریتی سازمان، تحقق اهداف و برنامه ها را تسریع خواهد بخشید.

سهمانی اضافه کرد: تمهید یک چنین شرایطی باعث می گردد تا کارشناسان بطور مطلوب در جریان اولویت ها و اهداف استراتژیک بانک قرار گیرند.

وی در ادامه ضمن تاکید بر حوزه افکارسنجی مشتریان و ضرورت بررسی و احصاء کارشناسی کم و کیف مطالبات و نقطه نظرات متقاضیان، افزود: ارتقاء اطلاعات شغلی و دانش تخصصی کارکنان از دیگر موارد قابل توجه در شاخص کیفیت کار به شمار می آید.

ایشان همچنین توجه به صرفه و صلاح توامان مشتریان و بانک تاکید نمود و رشد کم نظیر بانک توسعه تعاون را در برخی از شاخص های مالی را مرهون تللاش و زحمات کلیه واحدهای ستادی وصف دانست و گفت: نظام پیشنهادات ساز و کاری مناسب برای اطلاع از نظرات مشتریان داخلی است

 

 
×