بانک توسعه تعاون
پنجشنبه، 08 اسفند 1398
سامانه تلفن بانک - بانک توسعه تعاون
صفحه خانه
نقشه سایت
English

بانک توسعه تعاون عاملیت انتشار اوراق اسناد خزانه اسلامی به میزان ۳۰هزار میلیارد ریال به عهده گرفته است

حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون: این بانک عاملیت انتشار اوراق اسناد خزانه اسلامی به میزان ۳۰هزار میلیارد ریال به عهده گرفته است.

حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون در نوبت صبح دومین روز کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی بانک توسعه تعاون در سالن اجتماعات مدیریت شعب استان مرکزی گفت: اسناد خزانه اسلامی ابزاری مهم برای ساماندهی وضعیت مالی دولت و کمک به جریان تولیدی و مالی واحدهای تولیدی، صنعتی و پیمانکار طرف قرارداد دولت می‌باشد. به همین جهت بانک توسعه تعاون مجوز عاملیت صدور اوراق خزانه اسلامی به میزان ۳۰هزار میلیارد ریال کسب نموده و بسیاری از شرکت‌ها از این خدمت تخصصی و نیز سبد خدماتی بانک بهره‌مند می‌گردند.

وی به رشد ۴۰درصدی پرداخت تسهیلات در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری اشاره کرد و ظرفیت پرداخت تسهیلات توسعه‌ای را از مزیت‌های رقابتی و خدمت‌رسانی این بانک عنوان نمود.

البرزی از انعقاد قراردادهای عاملیت تسهیلات موضوع‌بند الف تبصره ۱۸قانون بودجه سال جاری به‌عنوان مزیتی راهبردی برای بانک یاد نمود و گفت: در صورت تعهد کامل به تسهیلات تکلیفی اعم از ازدواج جوانان، نهادهای حمایتی، رفع موانع تولید، بند الف تبصره ۱۸و صندوق توسعه ملی تا پایان سال جاری؛ این بانک مجموعاً به میزان ۲۵هزار میلیارد ریال تسهیلات در این بخش‌ها پرداخت خواهد نمود که با تلاش و پیگیری واحدهای استانی و شعب این مهم محقق خواهد گردید.

وی همچنین به تسهیل شرایط پرداخت تسهیلات، افزایش سقف پرداخت تسهیلات عمومی به مبلغ یک میلیارد ریال، پیشنهاد سبقه تسهیلات خرد در قالب کارت اعتباری مرابحه با درصد تضمینات نقد پایین‌تر و تسهیل شرایط صدور ضمانت‌نامه را از مهم‌ترین سیاست‌های اعتباری این بانک در حال حاضر اشاره نمود.
×